China Trunnion Ball Valve, WCB, 12 inch, 600 Prodhues dhe Furnizues | Med

Trunnion Ball Valve, WCB, 12 inch, 600

Përshkrim i shkurtër:

Short Description Model No.: CS VB 08 Hits: 760 China Trunnion Mounted Ball Valve Manufacturer MED Supplies Trunnion Mounted Ball Valves, WCB, 12 Inch, 600 LB (PN100), Flanged RF Ends, API 6D. Request a quote Share Tags: Trunnion Ball Valves ASME Valves Flanged Valves WCB Valves 600 LB pipe Next: API 6D Trunnion Ball Valve, WCB, 14 X 12 Inch Previous: ASME B16.10 Ball Valves, 48 Inch, WCB, 1500# Quick Detail Design standard: API 6D. Body material: WCB. Nominal diameter: 12 Inc...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim i shkurtër

Modeli Nr .: CS VB 08 Hits: 760

China Trunnion Kalorësisë Ball Valve Prodhuesi MED Furnizime Trunnion Kalorësisë Ball Valves, WCB, 12 inch, 600 LB (PN100), Flanged RF përfundon, API 6D.

Kërkesë një Citim Share

Tags:
  • Trunnion Ball Valves
  • ASME Valves
  • Flanged Valves
  • WCB Valves
  • 600 LB tub

Next: API 6D Trunnion Ball Valve, WCB, 14 X 12 inch

I mëparshëm: ASME B16.10 Ball Valves, 48 ​​inch, WCB, 1500 #

Detail shpejtë

Projektimi standarde: API 6D.
Material Body: WCB.
Diametër nominal: 12 Inch.
Presioni: 600 LB (PN100).
Lidhja End: RF.
Ballë për ballë: ASME B16.10.
Temperatura e punës: -29 ℃ ~ + 427 ℃.
Test dhe inspektimit: API 598.

Gama e produkteve

Materiali i Trupit: çeliku i karbonit, çelik inox, çeliku.
Diametër Normal: 2 "~ 60" (DN50 ~ DN1500).
Lidhja End: BW, Flanged.
Varg Presioni: 150 lbs ~ 2500 lbs (PN420 PN16 ~).
Operacioni: Llozi, Gearbox, elektrike, PASTRIMIN, Electro actutor hidraulike, Gas mbi actuator naftës.
Temperatura e punës: -46 ℃ ~ + 200 ℃.

Keywords e TRUNNION Ball Valve, WCB, 12 inç, 600 #

Trunnion Kalorësisë Ball Valve, WCB Trunnion Ball Valve, 12 inch Trunnion Ball Valve, 600LB Trunnion Ball Valve

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!