China PASTRIMIN Ball Valve, API 6D, WCB, DN700, PN20, RF Prodhues dhe Furnizues | Med

PASTRIMIN Ball Valve, API 6D, WCB, DN700, PN20, RF

Përshkrim i shkurtër:

Short Description Model No.: CS VB 16 Hits: 33 China Pneumatic Ball Valve Supplier MED Provides Pneumatic Ball Valve, API 6D Standard, WCB Body Material, DN700, PN20, RF, Temperature -29℃~+200℃. Request a quote Share Tags: API 6D WCB PN20 RF End -29℃~+200℃ DN700 Pneumatic Ball Valve Next: Y Type Ball Valve, CF8, BS5351, DN80, PN16, RF End Previous: Four Way Ball Valve, WCB, API 6D, DN150, PN20, RF End Quick Detail China Pneumatic Ball Valve Supplier MED Provides Pneumatic Ba...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim i shkurtër

Modeli Nr .: CS VB 16 Hits: 33

China PASTRIMIN Ball Valve Furnizuesi MED Ofron PASTRIMIN Ball Valve, API 6D standard, WCB materiale trup, DN700, PN20, RF, Temperatura -29 ℃ ~ + 200 ℃.

Kërkesë një Citim Share

Tags:
 • API 6D
 • WCB
 • PN20
 • RF End
 • -29 ℃ ~ + 200 ℃
 • DN700
 • PASTRIMIN Ball Valve

Next: Y Lloji Ball Valve, CF8, BS5351, DN80, PN16, RF End

Previous: Katër Way Ball Valve, WCB, API 6D, DN150, PN20, RF End

Detail shpejtë

China PASTRIMIN Ball Valve Furnizuesi MED Ofron PASTRIMIN Ball Valve, API 6D standard, WCB materiale trup, DN700, PN20, RF, Temperatura -29 ℃ ~ + 200 ℃.

Specifikimet kryesore / Rubrika

Valve Përshkrimi:
Projektimi Standard: API 6D.
Materiali i Trupit: WCB.
Diametri nominal: 28 ".
Presioni: CL150.
End Connection: RF
Ballë për ballë: ASME B16.10.
Temperatura e punës: -29 ℃ ~ + 200 ℃.
Mode e Operacionit: Actuator pneumatike.
Test dhe Inspektimit: API 6D, API598.Product Varg:
Materiali i Trupit: Carbon Steel, Stainless Steel, Alloy çeliku.
Diametri Normal: 2 "~ 60" (DN50 ~ DN1500).
End Connection: BW, Flanged.
Presioni Varg: 150 lbs ~ 2500lbs (PN420 PN16 ~).
Operacioni: Llozi, Gearbox, elektrike, pneumatike, hidraulike Electro Actuator, Gas Mbi naftës actuator.
Working Temperature: -46℃~+200℃.

Keywords e PASTRIMIN Ball Valve, API 6D, WCB, DN700, PN20, RF

PASTRIMIN Ball Valve

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!