China ASME B16.10 Ball Valves, 48 ​​inch, WCB, 1500 # Prodhues dhe Furnizues | Med

ASME B16.10 Ball Valves, 48 ​​inch, WCB, 1500 #

Përshkrim i shkurtër:

Short Description Model No.: CS VB 09 Hits: 1047 China ASME B16.10 Ball Valve Manufacturer MED Supplies Top Entry Ball Valves, ASME B16.10, WCB, 48 Inch, WCB, 1500 LB (PN250), Flanged RF Ends. Request a quote Share Tags: API Valves WCB Valves Flanged Valves Carbon Steel Valves ASME B16.10 Valve Next: Trunnion Ball Valve, WCB, 12 Inch, 600# Previous: LCB Ball Valve, Low Temperature, 24 Inch, 150# Quick Detail Design standard: API 6D. Body material: WCB. Nominal diameter: 48 Inc...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim i shkurtër

Modeli Nr .: CS VB 09 Hits: 1047

China ASME B16.10 Ball Valve Prodhuesi MED Furnizime Top Hyrja Ball Valves, ASME B16.10, WCB, 48 inch, WCB, 1500 LB (PN250), Flanged RF përfundon.

Kërkesë një Citim Share

Tags:
  • Valves API
  • WCB Valves
  • Flanged Valves
  • Karboni Steel Valves
  • ASME B16.10 Valve

Next: Trunnion Ball Valve, WCB, 12 inch, 600 #

Previous: LCB Ball Valve, temperaturë të ulët, 24 inch, 150 #

Detail shpejtë

Projektimi standarde: API 6D.
Material Body: WCB.
Diametër nominal: 48 Inch.
Presioni 1500 MM (PN250).
Lidhja End: RF.
Ballë për ballë: ASME B16.10.
Temperatura e punës: -29 ℃ ~ + 427 ℃.
Test dhe inspektimit: API 598.

Gama e produkteve

Materiali i Trupit: çeliku i karbonit, çelik inox, çeliku.
Diametër Normal: 2 "~ 60" (DN50 ~ DN1500).
Lidhja End: BW, Flanged.
Varg Presioni: 150 lbs ~ 2500 lbs (PN420 PN16 ~).
Operacioni: Llozi, Gearbox, elektrike, PASTRIMIN, Electro actutor hidraulike, Gas mbi actuator naftës.
Temperatura e punës: -46 ℃ ~ + 200 ℃.
Features: një copë llojin e trupit, injeksion sealant emergjente, paketim ulët emision, zjarri i sigurt, anti-statike dhe anti-plasje burimore, funksioni vend valvula DBB, mbulesë optional zgjatur, presion zgavër vetë-ndihmë.

Keywords e ASME B16.10 Ball Valves, 48 ​​inch, WCB, 1500 #

ASME B16.10 Ball Valves, 48 ​​Inch Ball Valve, WCB Ball Valve, 1500 # Ball Valve

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!