China 36 Inch Trunnion Ball Valve, WCB, API 6D, 36 inch, Class 900, RTJ Prodhues dhe Furnizues | Med

36 Inch Trunnion Ball Valve, WCB, API 6D, 36 inch, Class 900, RTJ

Përshkrim i shkurtër:

Short Description Model No.: CS VB 21 Hits: 153 China Trunnion Ball Valve Supplier MED Offers 36 Inch Trunnion Ball Valve, WCB Material, API 6D Standard, 36 Inch, Class 900, RTJ End, Gearbox. Request a quote Share Tags: Trunnion Ball Valves API 6D Gearbox WCB RTJ End Class 900 36 Inch Next: Flanged Ball Valve, API 6D, WCB, 32IN, CL900, Ring Type Joint Previous: Cast Steel Ball Valve, WCB, API 6D, DN600, PN50, Gearbox Operation Quick Detail China Trunnion Ball Valve Supplier ...


Detail Product

Produkt Tags

Përshkrim i shkurtër

Modeli Nr .: CS VB 21 Hits: 153

China Trunnion Ball Valve Furnizuesi MED Oferta 36 inch TRUNNION Ball Valve , WCB materiale, API 6D Standard, 36 inch, Klasa 900, RTJ End, Gearbox.

Kërkesë një Citim Share

Tags:
 • Trunnion Ball Valves
 • API 6D
 • Gearbox
 • WCB
 • RTJ End
 • Class 900
 • 36 inç

Next: Flanged Ball Valve, API 6D, WCB, 32IN, CL900, Unaza Lloji i përbashkët

Previous: Cast Steel Ball Valve, WCB, API 6D, DN600, PN50, Gearbox Operation

Detail shpejtë

China Trunnion Ball Valve Furnizuesi MED Oferta 36 inch TRUNNION Ball Valve, WCB materiale, API 6D Standard, 36 inch, Klasa 900, RTJ End, Gearbox.

Specifikimet kryesore / Rubrika

Valve Përshkrimi:
Projektimi Standard: API 6D.
Materiali i Trupit: WCB.
Diametri nominale 36 ".
Presioni: CL900.
End Connection: RTJ.
Face To Face: ASME B16.10.
Temperatura e punës: -29 ℃ ~ + 200 ℃.
Mode e operacionit: Gearbox.
Test dhe Inspektimit: API 6D, API598.Product Varg:
Materiali i Trupit: Carbon Steel, Stainless Steel, Alloy çeliku.
Diametri Normal: 2 "~ 60" (DN50 ~ DN1500).
End Connection: BW, Flanged.
Presioni Varg: 150 lbs ~ 2500lbs (PN420 PN16 ~).
Operacioni: Llozi, Gearbox, elektrike, pneumatike, hidraulike Electro Actuator, Gas Mbi naftës actuator.
Working Temperature: -46℃~+200℃.

Keywords e 36 inch TRUNNION Ball Valve, WCB, API 6D, 36 inç, Klasa 900, RTJ

36 inç Trunnion Ball Valvula

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!